Stowarzyszenie ekologiczne EKO-UNIA
Brak komentarzy 517 Odsłon

Wyniki konkursu „Jak żyć w cieniu odkrywki?”

jak żyć

Wyniki konkursu „Jak żyć w cieniu odkrywki?”

Po długich obradach komisja konkursowa zdecydowała o przyznaniu następujących nagród:

a) w kategorii: Szkoły Podstawowe, praca plastyczna:

– I miejsce: Wiktoria Postek, Szkola Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach

– II miejsce: Maciej Dziadek, Szkola Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach

b) w kategorii: Szkoły Gimnazjalne i Szkoły Licealne, praca plastyczna:

– I miejsce: praca nr 1, Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Rui

– II miejsce : Paulina Piorun, Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach

– wyróznienie: Natalia Zajda, Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach

c) w kategorii: Szkoły Podstawowe, praca audiowizualna:

– I miejsce: praca nr 1, Szkoła Podstawowa w Osieku Wielkim

d) w kategorii: Szkoły Gimnazjalne i Szkoły Licealne, praca audiowizualna:

– brak przyznanych nagród

Ponadto wszyscy uczestnicy, którzy przeszli do II etapu Konkursu otrzymają pamiątkowe koszulki, a szkoły pamiątkowy dyplom oraz materiały informacyjno-edukacyjne.

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim autorkom i autorom za przygotowanie bardzo ciekawych prac plastycznych oraz audiowizualnych. Zwycięskie i wyróżnione prace zaprezentujemy na naszej stronie internetowej oraz FB.

Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA

Przedstawiamy prace plastyczne, które wygrały lub zostały wyróżnione w konkursie „Jak żyć w cieniu odkrywki?”:

I miejsce: Wiktoria Postek, Szkola Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach

I miejsce: Wiktoria Postek, Szkola Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach

 

II miejsce: Maciej Dziadek, Szkola Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach

II miejsce: Maciej Dziadek, Szkola Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach

Strona druga pracy Macieja Dziadka (II miejsce, Szkola Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach)

Strona druga pracy Macieja Dziadka (II miejsce, Szkola Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach)

 

 

 

 

 

 

 

 I miejsce: praca nr 1, Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Rui

I miejsce: praca nr 1, Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Rui

II miejsce : Paulina Piorun, Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Zelowie

II miejsce : Paulina Piorun, Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach

 

Wyróżnienie: Natalia Zajda, Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Zelowie

Wyróżnienie: Natalia Zajda, Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wypełnij wszystkie wymagane pola. *

PODOBNE ARTYKUŁY
KONTAKT

ul. Białoskórnicza 26

50-134 Wrocław

tel./fax +48 71 344 22 64
info-ekounia@eko.org.pl

NEWSLETTER

Wróć na początek