Home Aktualności Ekolodzy skompromitowali rządową kampanię wartą 20 mln złotych

Ekolodzy skompromitowali rządową kampanię wartą 20 mln złotych

0
0

Wielka wpadka Ministerstwa Gospodarki. W ramach kampanii reklamującej elektrownie atomowe resort uruchomił stronę poznajatom.pl. Równolegle ekolodzy uruchomili stronę o łudząco podobnym adresie poznajatom.org, ale o zupełnie innej treści. Jak to możliwe, że nikt nie pomyślał, by organizując wielką akcję informacyjną, zabezpieczyć wszystkie domeny?

Biznes Interia >>

]]>

Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Sto milionów ryb uśmierconych przez Elektrownię Kozienice (Enea). Państwo wreszcie zareagowało

Co roku Elektrownia Kozienice zasysa i uśmierca nawet połowę larw i narybku dryfującego Wi…