Home Aktualności Po konferencji "Węgiel brunatny – katastrofa czy biznes?"

Po konferencji "Węgiel brunatny – katastrofa czy biznes?"

Możliwość komentowania Po konferencji "Węgiel brunatny – katastrofa czy biznes?" została wyłączona
0
Szanowni Państwo,
w Warszawie odbyła się konferencja „Węgiel brunatny XXI wieku – zwyczajny biznes czy katastrofa?” organizowana przez Stowarzyszenie Przedsiębiorczość dla Ekologii, Koalicję „Rozwój Tak – Odkrywki Nie”, a także nowo powstałą organizację – Samorząd dla Zrównoważonego Rozwoju. Podczas wydarzenia dyskutowano o przyszłości energetyki opartej na węglu brunatnym oraz o alternatywie dla tego surowca. Szczegóły znajdą Państwo w załączonych materiałach prasowych.
Z poważaniem
Stowarzyszenie “Przedsiębiorczość dla Ekologii”
ul. Słoneczna 10; 63-840 Krobia; woj. Wielkopolskie
REGON: 302631333; NIP: 6961877486
e-mail: biuro@przedsiebiorczoscdlaekologii.pl
www.przedsiebiorczoscdlaekologii.pl
 
Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Sto milionów ryb uśmierconych przez Elektrownię Kozienice (Enea). Państwo wreszcie zareagowało

Co roku Elektrownia Kozienice zasysa i uśmierca nawet połowę larw i narybku dryfującego Wi…