Home Aktualności Powołanie okrągłego stołu ds. przyrodniczych aspektów gospodarki wodnej

Powołanie okrągłego stołu ds. przyrodniczych aspektów gospodarki wodnej

0
0

Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA z Wrocławia popiera inicjatywę wpisania do porządku obrad Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa spraw gospodarki wodnej i umożliwienie sygnatariuszom przedstawienia swoich opinii w tej sprawie. Akceptujemy także inicjatywę powołania okrągłego stołu ds. przyrodniczych aspektów gospodarki wodnej.

Szanowni Państwo,
Nasza batalia o dobry stan naszych wód trwa. Planujemy namówienie Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa (OSZ) (za pośrednictwem Klubu Parlamnetarnego PSL) do wpisania problemów gospodarki wodnej kraju do porzadku obrad. Jeden z posłów będzie pilotował tę sprawę.
Drugi list skierowany do Ministra Środowiska proponuje powołanie okrągłego stołu ds. przyrodniczych aspektów gospodarki wodnej z
uczestnistwem naszych organizacji/firm ponieważ dotychczasowe formy udziału społeczeństwa nie sprawdziły się.
W załaczeniu otrzymujecie Państwo tekst petycji, która najdalej w poniedziałek zostanie wysłana do adresatów przez WWF Polska. Gdyby doszło do realizacji tego pomysłu, będziemy sugerować panu  ministrowi zaproszenie do okragłego stołu wszystkich  instytucjonalnych sygnatariuszy, nie tylko podpisanych obecnie. Zdajemy sobie sprawę że termin dla niniejszych listów jest niezwykle krótki i nie wszysy zdażą. Jeśli popieracie te inicjatywę, proszę wysłać elektronicznie poparcie na
adres pnawrocki@wwf.pl Wystarczy krótki tekst:
Organizacja X popiera inicjatywę wpisania do porzadku obrad Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa spraw gospodarki wodnej i umożliwienie sygnatariuszom przedstawienia swoich opinii w tej sprawie. Akceptujemy także inicjatywę powołania okrągłego stołu ds. przyrodniczych aspektów gospodarki wodnej.
Zgadzamy się również na sygnowanie tej petycji naszym logo. podpis…………

Adres pocztowy:
WWF Polska
ul. Wiśniowa 38
02-520 Warszawa
tel. /fax (22) 646 36 72

]]>

Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Przez smog umiera rocznie nawet 50 tys. ludzi. Zieloni zawalczą o czyste powietrze w Europarlamencie

Poprawa jakości powietrza jako główny postulat Wrocławskich Zielonych w ramach kampanii wy…