Home Aktualności Wicepremier Pawlak o dążeniu do niskoemisyjnej energetyki w UE

Wicepremier Pawlak o dążeniu do niskoemisyjnej energetyki w UE

0
0

Polityka energetyczna Unii powinna respektować trzy cele: konkurencyjność, zrównoważony rozwój oraz bezpieczeństwo dostaw >>]]>

Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Sto milionów ryb uśmierconych przez Elektrownię Kozienice (Enea). Państwo wreszcie zareagowało

Co roku Elektrownia Kozienice zasysa i uśmierca nawet połowę larw i narybku dryfującego Wi…