Home Aktualności Wnioski z konferencji "Rok 2050 – Niskoemisyjna Polska"

Wnioski z konferencji "Rok 2050 – Niskoemisyjna Polska"

0
0

W Warszawie w styczniu odbyła sie bardzo ciekawa i na wysokim poziomie merytorycznym konferencja sektora pzoarządowego o gospodarce niskoemisyjnej. Oto wnioski z tej konferencji spisane przez portal chronmyklimat >>

]]>

Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Sto milionów ryb uśmierconych przez Elektrownię Kozienice (Enea). Państwo wreszcie zareagowało

Co roku Elektrownia Kozienice zasysa i uśmierca nawet połowę larw i narybku dryfującego Wi…