Home Aktualności Zaproszenie na konferencję w Lesznie /11.09.2013r./

Zaproszenie na konferencję w Lesznie /11.09.2013r./

0
0

W konferencji udział zapowiedzieli: Sekretarz Stanu prof. Olgierd Dziekoński, Kancelaria Prezydenta RP oraz eksperci z Polski i Niemiec badający wpływ kopalń odkrywkowych na środowisko oraz rozwój odnawialnych źródeł energii. 

Stowarzyszenie „Nasz Dom” i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie mają zaszczyt zaprosić na konferencję naukową pt: „ROZWÓJ WIELKOPOLSKI, ROLNICTWO I ENERGETYKA” organizowaną pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Prezydenta Miasta Leszna, która odbędzie się w dniu 11 września o godzinie 10.30 w siedzibie PWSZ im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie, ul. Mickiewicza 5.

Stowarzyszenie „Nasz Dom” (z siedzibą w Nieparcie, gm. Krobia), realizując swoje cele statutowe w zakresie promocji wiedzy z obszarów ekologii i energetyki, zainspirowane działalnością Forum Nowej Gospodarki, obejmującym swoim zasięgiem województwa Małopolskie i Śląskie, pragnie propagować wiedzę naukową z zakresu rozwoju Wielkopolski.

Konferencja ma dostarczyć obiektywnych i aktualnych informacji, które pozwolą mieszkańcom południowej Wielkopolski, samorządom lokalnym i organom władzy państwowej podejmować optymalne decyzje związane z rozwojem regionu. Udział w konferencji potwierdzili naukowcy o uznanym dorobku naukowym z różnych dziedzin. 

Program >>

Leszno, 26 sierpnia 2013 r.

Z wyrazami szacunku

Prof. dr hab. Maciej Pietrzak / Rektor PWSZ im. J.A. Komeńskiego

Sylwia Maćkowiak / Przewodnicząca Stowarzyszenia

R.S.V.P. 9 września 2013

Prosimy o potwierdzenie przybycia w terminie do 9. września 2013 pod adresem: RozwojWielkopolski@pwsz.edu.pl lub numerem telefonu: 65 529 60 61

]]>

Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Zielone Dni 2024 w Szklarskiej Porębie

Fundacja Strefa Zieleni, we współpracy z organizacjami partnerskimi (GEF, HBS, Partią Ziel…