Home Aktualności "Zielono-lewicowe wyzwania w 2015 roku"

"Zielono-lewicowe wyzwania w 2015 roku"

0
0

Zaproszenie na spotkanie z wrocławskimi Zielonymi i posłanką Anną Grodzką: 7 stycznia 2015, godz. 17:00 w Ekocentrum, ul. św. Wincentego 25a

Po świąteczno-noworocznym okresie odpoczynku nadchodzi czas zastanowienia się nad wyzwaniami czekającymi nas w 2015 roku. Jako Zieloni chcielibyśmy wspólnie z gronem bliskich nam wrocławskich działaczy i działaczek miejskich, społecznych i politycznych zastanowić się nad tymi wyzwaniami, zidentyfikować najważniejsze obszary działania oraz nakreślić wspólną wizję ich realizowania. Pragniemy zastanowić się nad wyzwaniami zarówno w kontekście miejskim, jak i szerzej w ogólnopolskim.

Zapraszamy zatem na spotkanie 7 stycznia o godz. 17:00 w Ekocentrum, gdzie wymienimy się naszymi spostrzeżeniami, wypunktujemy najważniejsze postulaty i – na co bardzo liczymy – stworzymy wspólną wizję działania. W dyskusji będzie aktywnie uczestniczyła posłanka Partii Zieloni Anna Grodzka. Spotkanie będzie miało formę luźnej wymiany poglądów, sformułowania ram przyszłej współpracy. Nie planujemy obecności głównych mediów. Za zgodną uczestników przedstawiciele racjonalista.tv stworzą zapis spotkania.

Liczymy na to, że dzięki spotkaniu bliżej się poznamy, co zaowocuje wspólnym działaniem w przyszłości J.

Dziękujemy z góry za potwierdzenie obecności na meila:

 Małgorzata Tracz <traczmalgorzata@gmail.com„>traczmalgorzata@gmail.com>

]]>

Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Akcja Czysta Odra zbliża się wielkimi krokami!

Zaczynamy 26.04, kończymy 5.05. To już trzeci raz, gdy wspólnie w przeciągu zaledwie 10 dn…