Home Aktualności Akcja Czysta Odra

Akcja Czysta Odra

Możliwość komentowania Akcja Czysta Odra została wyłączona
0

Stowarzyszenie EKO-UNIA jako regionalny koordynator Akcja Czysta Odra wraz ze Stowarzyszenie Załóg Pływadeł „Rzeki Dzielą – Odra Łączy”, Krosno Odrzańskie KPWK, Stowarzyszenie Wywrotka zachęca do wzięcia udziału w międzynarodowym wydarzeniu na rzecz ochrony Odry przed zaśmiecaniem.

Każdy chętny może zorganizować swoją grupę wolontariuszy i wolontariuszek bądź dołączyć do zorganizowanej już grupy i w terminie między 29 kwietnia a 8 maja, wziąć udział w sprzątaniu. Wspólnie zadbajmy o nasze rzeki! Szczegóły akcji znajdziecie na stronie internetowej: https://cycling-recycling.eu/aktualnosci/akcja-czysta-odra-2022 oraz na Akcja Czysta Odra.

Pomysłodawcą akcji jest Dominik Dobrowolski, wrocławski podróżnik i ekolog.

Głównym mecenasem akcji są Credit Agricole Bank Polska i EFL – Wiedza i Biznes.


Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA koordynuje akcje na odcinku od Opola do Nowej Soli. Mieszkańcy, organizacje, sołectwa, gminy, firmy, szkoły… z nadodrzańskich miejscowości oraz z dopływów Odry na tym terenie, czyli np: Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Brzeg Dolny, Lubiąż, Ścinawa, Chobienia, Głogów, Bytom Odrzański i Nowa Sól oraz z dopływów Odry z tego rejonu mogą zgłaszać swoje akcje, wysyłając e-mail do Anny Adamczyk: akcjaczystaodra@gmail.com lub dzwonić na nr tel. 511 032 036.

Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Akcja Czysta Odra zbliża się wielkimi krokami!

Zaczynamy 26.04, kończymy 5.05. To już trzeci raz, gdy wspólnie w przeciągu zaledwie 10 dn…