Home Aktualności „Drzewa we Wrocławiu – problemy ochrony i rozwiązania”. Zapraszamy na szkolenie

„Drzewa we Wrocławiu – problemy ochrony i rozwiązania”. Zapraszamy na szkolenie

Możliwość komentowania „Drzewa we Wrocławiu – problemy ochrony i rozwiązania”. Zapraszamy na szkolenie została wyłączona
0
„Drzewa we Wrocławiu - problemy ochrony i rozwiązania”. Wrocław

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, dla których drzewa są drogie (w tym radnych osiedlowych, lokalnych aktywistów i działaczy, liderów projektów do WBO…) na warsztaty pn. „Drzewa we Wrocławiu – problemy ochrony i rozwiązania”, które odbędzie się 28.09.2023 w EkoCentrum Wrocław, ul. św. Wincentego 25 A. Rozpoczęcie o godz. 17:00.

Organizatorami są Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA, Przyjaciele Drzew oraz Fundacja EkoRozwoju. W trakcie warsztatów przekażemy wiedzę dotyczącą ochrony zieleni w praktyce, pójdziemy na spacer poznawczy, popracujemy w grupach nad  rekomendacjami pozytywnych zmian we Wrocławiu.

Drzewa w naszym mieście są skarbem wymagającym większego zainteresowanie, dbałości i ochrony. Tym bardziej Państwa zachęcamy do udziału w spotkaniu.

Kontakt: Magdalena Berezowska – m.berezowska@eko.org.pl

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez:


Projekt „EkoObywatel – wsparcie interwencji i zmian systemowych” jest realizowany przez Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA z dotacji Programu Aktywni Obywatele Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Kandydaci do europarlamentu dyskutowali o zielonej energii, kosztach budowy atomu i odchodzeniu od węgla

W dniu 27 maja odbyła się debata przedwyborcza o transformacji energetycznej. Udział …