Home Aktualności Zapraszamy na II spotkanie gmin górniczych

Zapraszamy na II spotkanie gmin górniczych

0
0

Spotkanie na temat „Wzmocnienie pozycji inicjatyw lokalnych oraz samorządów w pro-klimatycznych
procesach inwestycyjnych w Polsce” odbedzie się 30.09.2010, godz. 10.30 w Gubińskim Domu Kultury, ul.  Westerplatte 14, 66-620 Gubin. Zaproszenie >>

]]>

Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Sto milionów ryb uśmierconych przez Elektrownię Kozienice (Enea). Państwo wreszcie zareagowało

Co roku Elektrownia Kozienice zasysa i uśmierca nawet połowę larw i narybku dryfującego Wi…