Home Aktualności ZGINĄŁ JÓZEF MIKLASZEWSKI

ZGINĄŁ JÓZEF MIKLASZEWSKI

0
0
jozekpsd

jozekpsd

 

 

 

 

 

 

W czwartek, 28.03.20013 zginął Józef Miklaszewski. Radosław Gawlik pisze: „Józef Miklaszewski i Janusz Szymański, wracając z Brodów, z posiedzenia Rady Gminy, z którą EKO-UNIA współpracuje, mieli wypadek samochodowy. Józef nie żyje. Janusz jest poobijany i ma złamany łokieć,  leży w szpitalu. 

Z Józefem znałem sie ok 20 lat. Był moim asystentem w biurze poselskim w latach 90-tych, poźniej prezesem Fundacji Oławy i Nysy Kłodzkiej  – poprzedniczki Fundacji Ekorozwoju, dyrektorem ochrony środowiska w Urzędzie Marszałkowskim, był członkiem Zarządu EKO-UNII, ostatnio pracował w EKO-UNII min. przy projektach ochrony klimatu i energii oraz ochrony siedlisk i motyli na obszarach Natura 2000.

Doświadczony, zangażowany, oddany, lojalny i ciepły. EKO-UNIA i my wszyscy tracimy  świetnego kompana i pracownika.

Aneta Fiskies: „…można powiedzieć że przy Józefie „robiłam pierwsze kroki” w LGD.. dlatego ta informacja mnie bardzo dotknęła. Właśnie dotarło do nas: wczoraj, wracając z misji ekologicznej, ZGINĄŁ JÓZEF MIKLASZEWSKI – wieloletni Prezes naszej Fundacji, zaangażowany ekolog, świetny kompan i po prostu Dobry Człowiek.”

]]>

Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Kandydaci do europarlamentu dyskutowali o zielonej energii, kosztach budowy atomu i odchodzeniu od węgla

W dniu 27 maja odbyła się debata przedwyborcza o transformacji energetycznej. Udział …