Home Aktualności NEO – ENERGETYCZNA REWOLUCJA!

NEO – ENERGETYCZNA REWOLUCJA!

0
0
supermen

supermen

Wszystkim spragnionym wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań energetycznych polecamy naszą najnowszą publikację na temat inteligentnych sieci energetycznych. To krótkie kompendium zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat ISE oraz możliwości jakie dzięki inteligentnym sieciom wkrótce mogą być na wyciągnięcie ręki.

Wkrótce polska, tradycyjna sieć energetyczna zostanie zastąpiona przez inteligentną. W wielu miastach już trwa wymiana liczników. Chcesz wiedzieć  co to oznacza dla każdego z nas i jak to możliwe, że do 2020 r. w Polsce może być 2,5 mln prosumentów? A może jeszcze nie wiesz kim jest „prosument” lub wiesz i planujesz zostać jednym z nich ale nie wiesz jak to zrobić ani dlaczego to takie ważne?

Wszystkim spragnionym wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań energetycznych polecamy naszą najnowszą publikację na temat inteligentnych sieci energetycznych. To krótkie kompendium zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat ISE oraz możliwości jakie dzięki inteligentnym sieciom wkrótce mogą być na wyciągnięcie ręki.

http://dlaklimatu.pl/wlacz-sie-w-neo >>

]]>

Załaduj więcej... Aktualności

Zobacz również

Zielone Dni 2024 w Szklarskiej Porębie

Fundacja Strefa Zieleni, we współpracy z organizacjami partnerskimi (GEF, HBS, Partią Ziel…